Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1265
Stary 02.04.2019, 09:15
Patrzac jedynie na punkty to puchary sa w tym sezonie jak najbardziej mozliwe natomiast bedac realista uwazam, ze sie nie zalapiemy.
Niestety zabraknie nam lawki w klucowych momentach - zaraz za kartki bedzie pauzowac Wasyl i Sadlok i niestety bedzie jeden czy drugi mecz w placy. Niestety zycia sie nie oszuka.
Ja osobiscie bede mega zadowolony jak skonczymy w gornej 8.
Odpowiedz cytując