Książę Palownik napisał(a):

Niemniej jednak rozumiem tych z nas, którzy twierdzą, że w obecnej sytuacji piro to nie był najlepszy ruch UW. Prawda jest taka, że strata to nie tylko kara pieniężna od KL, ale głównie strata z dnia meczowego (zamknięcie trybuny). Zobaczymy, czy uda się to pokryć. Mam nadzieję, że kibice pokażą klasę i pokryjemy to.
|
Czyli grupka debili powoduje karę finansową a wszyscy kibice mają za to zapłacić?
Czyli: "my się bawimy, a wy za to płaćcie"?
A ja mam nadzieję, że klasę pokażą, nie wszyscy kibice, ale debile, którzy zapalili race.
Niech ta grupka debili sama zapłaci karę i pokryję niedobór w kasie z tytułu zamknięcia trybuny.
Może być?
A najlepiej niech sobie ta banda sterydowych rezusów wybuduje obok swój mały stadion i tam co tydzień sobie bawi się w race.