Reserve napisał(a):

Nie są bezpieczne dla budżetu klubu. A budżet klubu jest rzeczą ....a priorytetową, ale żeby skojarzyć tak skomplikowane zależności trzeba chyba co najmniej doktoratu...
|
Na pewno przekracza to zdecydowanie zdolności intelektualne kilku osób na forum i jakiejś setki na trybunach. Niby wydaje się oczywiste, że jeśli kibice zbierają na raty do kosiarki to jest bardzo krucho, no ale ruch kibicowski ma swoje prawa i składa się jak widać z niereformowalnych debili.
Ale co ich tam, to nie ich pieniądze.