Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline
#
150
02.04.2019, 04:49
Mi tam race sie podobaja i w takiej formie ss bezpieczne. Choc w naszej obecnej sytuacji moglo by sie bez nich obyc
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
graficiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do graficiarz
Znajdź inne posty napisane przez graficiarz