Szacunek dla piłkarzy. Dla mnie, mega jakość wprowadził Savicevic i Burliga. Chociaż w tym meczu Vukan, miał dwa zle podania które spowodowały kontrę Legii to jednak widać jakość w tym grajku. Nie wiem czy to przypadek ale Basha odkąd obok siebie ma Savicevica gra dużo lepiej. Bury natomiast może sobie koślawo biegać, ale i tak daje nam bardzo dużo dobrego. Jeśli chodzi o ofensywę to Palcic przy nim to jakieś 3 półki niżej. Świetny ruch że sprowadzeniem go tu i jeszcze Jaga dopłaca

. Cała drużyna gra świetnie i oby tak było jeszcze coś najmniej przez dwa tygodnie (plus ew. Derby)