Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 01.04.2019, 22:42
Szacunek dla piłkarzy. Dla mnie, mega jakość wprowadził Savicevic i Burliga. Chociaż w tym meczu Vukan, miał dwa zle podania które spowodowały kontrę Legii to jednak widać jakość w tym grajku. Nie wiem czy to przypadek ale Basha odkąd obok siebie ma Savicevica gra dużo lepiej. Bury natomiast może sobie koślawo biegać, ale i tak daje nam bardzo dużo dobrego. Jeśli chodzi o ofensywę to Palcic przy nim to jakieś 3 półki niżej. Świetny ruch że sprowadzeniem go tu i jeszcze Jaga dopłaca . Cała drużyna gra świetnie i oby tak było jeszcze coś najmniej przez dwa tygodnie (plus ew. Derby)
Odpowiedz cytując