nero napisał(a):

Widzę, że w internetach bez zmian 
Race be, kibice na trybunie C be, pozdrowienia dla Warszawy be.
Flagi były, race były, wszyscy to przeżyli, bawili się, kręcili komórką.
Fajnie, że internet swoje, a rzeczywistość swoje bo już się bałem, że tylko WSH i UW zostaną na meczu, gdy czytałem internety.
|
Race były będą
Kara będzie
Kasy już nie mamy
Nero znasz fajniejsze sposoby na wydanie 150 tys? Ja sobie wyobrazam.