Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 01.04.2019, 21:57
nero napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że w internetach bez zmian
Race be, kibice na trybunie C be, pozdrowienia dla Warszawy be.
Flagi były, race były, wszyscy to przeżyli, bawili się, kręcili komórką.
Fajnie, że internet swoje, a rzeczywistość swoje bo już się bałem, że tylko WSH i UW zostaną na meczu, gdy czytałem internety.
Race były będą
Kara będzie
Kasy już nie mamy

Nero znasz fajniejsze sposoby na wydanie 150 tys? Ja sobie wyobrazam.
Odpowiedz cytując