kreseq napisał(a):

Świetny mecz Wisły na tle zblazowanej Legii. W Legii dzisiaj nie działało nic. Absolutna dominacja drużyny z grodu Kraka. W Legii dzisiaj jedynie machanie łapami, holowanie piłki, dyskusje z sędziami.
Do tego dramatyczne dziury w środku pola.
Siedząc na stadionie czekałem na 70 minute licząc, że Wisła spuchnie, i Legia zagra lepiej niż Cracovia w meczu z Wisłą.
Z minuty na minute było z Legią coraz gorzej. Zero pomysłu, zero taktyki, zero jakości.
Wygraliście zasłużenie, i życzę Wam, byście zagrali w tabeli mistrzowskiej.
W pucharach nie zagracie, ale zaoracie te wszystkie minimalistyczne ....y.
Lechia,Jaga,Legia z tymi klubami macie fajne statystyki indywidualne.
PS: Sa Pinto jest debilem, i obawiam się, że Miodek za chwilę zechce Nawałkę i zacznie się kolejny cyrk.
Gratulacje z Warszawy.
|
Byłeś na VIP Tyskie

? Akurat w 1 rzędzie siedziało kilku Warszawiaków. Pozdrawiam