Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 01.04.2019, 21:55
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Świetny mecz Wisły na tle zblazowanej Legii. W Legii dzisiaj nie działało nic. Absolutna dominacja drużyny z grodu Kraka. W Legii dzisiaj jedynie machanie łapami, holowanie piłki, dyskusje z sędziami.
Do tego dramatyczne dziury w środku pola.
Siedząc na stadionie czekałem na 70 minute licząc, że Wisła spuchnie, i Legia zagra lepiej niż Cracovia w meczu z Wisłą.
Z minuty na minute było z Legią coraz gorzej. Zero pomysłu, zero taktyki, zero jakości.
Wygraliście zasłużenie, i życzę Wam, byście zagrali w tabeli mistrzowskiej.
W pucharach nie zagracie, ale zaoracie te wszystkie minimalistyczne ....y.
Lechia,Jaga,Legia z tymi klubami macie fajne statystyki indywidualne.
PS: Sa Pinto jest debilem, i obawiam się, że Miodek za chwilę zechce Nawałkę i zacznie się kolejny cyrk.
Gratulacje z Warszawy.
Byłeś na VIP Tyskie ? Akurat w 1 rzędzie siedziało kilku Warszawiaków. Pozdrawiam
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując