Wyświetl pojedynczy post
jacob
Junior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 01.04.2019, 21:53
To było niesamowite widowisko, genialnie było przeżywać coś takiego.



A jakie były minusy?
1. Obecność flag ze złodziejskimi symbolami.
2. "Świeczki", jak to się wyraził prezes Wisłocki, i w konsekwencji kara finansowa.

3. Pozdrowienia dla pseudozgód.
Odpowiedz cytując