|
To było niesamowite widowisko, genialnie było przeżywać coś takiego.
A jakie były minusy?
1. Obecność flag ze złodziejskimi symbolami.
2. "Świeczki", jak to się wyraził prezes Wisłocki, i w konsekwencji kara finansowa.
3. Pozdrowienia dla pseudozgód.
|