Widzę, że w internetach bez zmian

Race be, kibice na trybunie C be, pozdrowienia dla Warszawy be.
Flagi były, race były, wszyscy to przeżyli, bawili się, kręcili komórką.
Fajnie, że internet swoje, a rzeczywistość swoje bo już się bałem, że tylko WSH i UW zostaną na meczu, gdy czytałem internety.