Wojtas napisał(a):

|
Ale musimy wygrac w Sosnowcu,to moze byc kluczowy mecz,i moze byc cholernie trudny ,bo wcale sie nie zdziwie jak bedzie ciezej niz z Legią.
|
Gra najgorsza defensywa z najlepszą ofensywa, do tego ostatnio wladowalismy 4 bramki prawie najlepszej defensywie..
Obstawiam hokeyowy wynik 4-2 dla nas.