Now napisał(a):

@wolfy
Szczerze mam nadzieje że nigdy takie debile jak ty się na Wiśle nie pojawią
|
Ty dziękuj Bogu, że tacy "debile" jak to nazywasz kupują karnety, robią coś w Socios, zbierają kasę na Wisłę, zapełniają stadion podczas gdy takie "tuzy intelektu" w liczbie kilku setek, co najwyżej - jak Ty - myślą tylko o tym, żeby coś spalić, coś wrzasnąć, komuś jeb..ąć, Wiśle ukraść...
Mam nadzieję, ze wasz czas się kończy.