Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 01.04.2019, 20:06
Now napisał(a):Wyświetl post
@wolfy
Szczerze mam nadzieje że nigdy takie debile jak ty się na Wiśle nie pojawią
Ty dziękuj Bogu, że tacy "debile" jak to nazywasz kupują karnety, robią coś w Socios, zbierają kasę na Wisłę, zapełniają stadion podczas gdy takie "tuzy intelektu" w liczbie kilku setek, co najwyżej - jak Ty - myślą tylko o tym, żeby coś spalić, coś wrzasnąć, komuś jeb..ąć, Wiśle ukraść...

Mam nadzieję, ze wasz czas się kończy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując