|
Stolar pamięta Wisłę Kasperczaka, i wiele z jej elementów przeniósł do zespołu z jesieni, jak i tego, w zasadzie przebudowanego od nowa przez zimowe odejścia. Już nie widać braku Imaza, Kostala, Ondraska, Korta i pary innych.
Z tym trenerem i odpowiednia polityką transferową zajdziemy daleko. Oby Stolar na lata.
|