Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 01.04.2019, 20:05
Stolar pamięta Wisłę Kasperczaka, i wiele z jej elementów przeniósł do zespołu z jesieni, jak i tego, w zasadzie przebudowanego od nowa przez zimowe odejścia. Już nie widać braku Imaza, Kostala, Ondraska, Korta i pary innych.

Z tym trenerem i odpowiednia polityką transferową zajdziemy daleko. Oby Stolar na lata.
Odpowiedz cytując