Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
 
 
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 01.04.2019, 19:48
Ostatni raz taką atmosferę czułem w 2011:
https://www.youtube.com/watch?v=AXW_UaN18r8

Niesamowity mecz! Gratulację należą się całej drużynie, a zwłaszcza TRENEROWI!
Mądra, przemyślana gra. Taką Wisłę chce zawsze oglądać i czuć taką atmosferę na trybunach.
To był dla mnie szok że przez prawie 90min, niemalże 3/4 górnego E stało i normalnie prowadziło doping razem z C i D.

Co do rac:
- Z jednej strony trochę głupio, ze względu na kary
- Z drugiej strony ja osobiście je lubię ze względu na atmosferę i klimat.
Dlatego zawsze w tych sytuacjach stoję między młotem, a kowadłem
Odpowiedz cytując