|
Nie sądziłem że kiedyś to napiszę, ale w interesie Wisły są zakazy stadionowe dla UW, a na pewno dla tych debili z racami. Sądziłem że potrafią się wykazać minimum zrozumienia i intelektu w sytuacji klubu, byłem w błędzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|