|
Dwa warunki do wejścia do top8 są już znane.
1. Zdobywamy 9 punktów w 3 meczach
2. Dwa zespoły z trzech za nami: Lech, Korona i Zagłębie - zdobywają max 1 punkt więcej niż my.
Po weekendzie poleciało 2 trenerów więc nie wiadomo jak będzie grała Amica i Legła.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 01.04.2019 o godz. 18:57.
|