|
Nagralem sobie powtorke dzis z C+ ,bede sobie ogladal na zly humor ,cos pieknego ,chwilo trwaj....
Co do nazw to Wisła mimo ze wiele =Kraków,Górnik mimo ze wiele=Zabrze.Tradycja, marka,historia,kibice robią swoje.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.04.2019 o godz. 18:34.
|