https://legionisci.com/news/77141_Ca..._wszystko.html
Cytat:
|
Lopek Ty grajku..... Twój poziom jest 3 ligowy, myślę że rewelacyjnie odnlazał byś się w rezerwach
|
Cytat:
|
Pinto wont z Legii i te twoje popaprancy
|
Cytat:
|
No to powiem Ci Lopek że niewiele macie do zaoferowania. Oprócz zaciągu portugali dla Ciebie Wieteski Szymanskiego Antolovica i Vesovica nie ma miejsca. Grajmy juniorami ale walczącymi.
|
Cytat:
|
Nastepna gwiazda wielkiego formatu!!! Nie wiedza czemu przegrali 4 bramkami. K..wa przegraliscie bo jestescie j..anymi leszczami bez ambicji. Na boisku trzeba zapieprzac bo nikt sie przed wami nie polozy. Po porazce w Czestochowie powinniscie to zrozumiec.
|
Cytat:
Pojeb**o mu się ,że ma niewiadomo jaki talent, zrobili z niego gwiazdora bo jeden sezon mu wyszedł i teraz mamy grę tylko pod siebie.
Każda piłka to szukanie dryblingu ( 20 dryblingów - w tym jeden udany ).
Patologia
|
Cytat:
|
Lubiłem cię chłopie ale zaczynam zmieniać zdanie. Powiedz wprost ze jesteście do niczego. Przepłacone gwiazdeczki. Miałeś z wolnego taką samą sytuację jak ten z Wisły. Tylko tamten strzelił jak profesor a ty Panu Bogu w okno.
|
Cytat:
|
Carlitos a mogłeś byc bohaterem .... a zostałeś kolejnym pajacem ! Ciągnij sie z Legii !
|
Wielka miłość carlitosa do Legii chyba nie jest odwzajemniana przez kibiców
