Wehrmacht napisał(a):
|
A mnie nigdy nie przestanie zadziwiac nazywanie Petro-Orlenu-Petrochemii Plock âWislaâ. To, ze akurat teraz tak wiatr zawial i przypadkowo od tygodnia, przez nastepne 5 miesiecy wpisali sobie w nazwe âWislaâ nie znaczy, ze mamy i tak nazywac. Zwlaszcza my. W lidze jest tylko jedna Wisła i tylko jeden Płock.
|
Oni jako Wisła grają od lat 50-tych. Jak na klub założony pod koniec lat 40 to praktycznie od początku.
Nie ma co się czepiać i okazywać brak szacunku. Ty ich pamiętasz z szalonych czasów tytularnych sponsorów jak Legia Deawoo Warszawa. Z resztą Wisełek na mapie piłkarskiej Polski jest dość sporo, w końcu to największa rzeka w kraju i przepływa przez nie jedno miasto.
Nie ma co się z tego powodu gorączkować. Wiadomo, że my byliśmy pierwsi i mówiąc Wisła - 90 % ludzi ma na myśli tą z Krakowa.