Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 01.04.2019, 15:53
MichuuBB napisał(a):Wyświetl post
Chodzę na Wisłę 14 lat, czegoś takiego na meczu ligowym nie pamiętam.
Koledzy z pracy którzy nie byli na meczu a oglądali w TV byli pod wrażeniem tego co się działo na trybunach.
Widać, że grajki Legi też to czuły, a Cieznika? błąd za błędem..
W sumie to podobny klimat z identycznym wynikiem był za Maaskanta, jak Brozio Legie u nas masakrował
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując