MichuuBB napisał(a):

Chodzę na Wisłę 14 lat, czegoś takiego na meczu ligowym nie pamiętam.
Koledzy z pracy którzy nie byli na meczu a oglądali w TV byli pod wrażeniem tego co się działo na trybunach.
Widać, że grajki Legi też to czuły, a Cieznika? błąd za błędem..
|
W sumie to podobny klimat z identycznym wynikiem był za Maaskanta, jak Brozio Legie u nas masakrował
