Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
1254
01.04.2019, 13:47
Kilku? Chyba kilkunastu. Mamy
piętnaście
punktów straty do lidera, zostało 30 do zdobycia.
Ja wiem, ze prima aprilis i w ogóle, ale miejmy jakieś granice.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret