Wyświetl pojedynczy post
MichuuBB
Junior Member
 
Od: 12.2018
Skąd: Bielsko-Biala

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.04.2019, 13:31. Doping
Chodzę na Wisłę 14 lat, czegoś takiego na meczu ligowym nie pamiętam.
Koledzy z pracy którzy nie byli na meczu a oglądali w TV byli pod wrażeniem tego co się działo na trybunach.
Widać, że grajki Legi też to czuły, a Cieznika? błąd za błędem..
Odpowiedz cytując