Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
MichuuBB
Junior Member
Od: 12.2018
Skąd: Bielsko-Biala
Offline
#
11
01.04.2019, 13:31. Doping
Chodzę na Wisłę 14 lat, czegoś takiego na meczu ligowym nie pamiętam.
Koledzy z pracy którzy nie byli na meczu a oglądali w TV byli pod wrażeniem tego co się działo na trybunach.
Widać, że grajki Legi też to czuły, a Cieznika? błąd za błędem..
MichuuBB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichuuBB
Znajdź inne posty napisane przez MichuuBB