|
Zgadzam się z tym, że po pierwsze sukcesem będzie utrzymanie składu, ponieważ na dziś:
Peszko odchodzi w lipcu
Pietrzak otwarcie mówi o chęci wyjazdu zagranicznego i kończy mu się kontrakt
Wasilewski rozważa koniec kariery
Znak zapytania przy Boguskim.
Reszta z podstawy powinna tym razem zostać.
|