Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 01.04.2019, 13:16
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
A mnie nigdy nie przestanie zadziwiac nazywanie Petro-Orlenu-Petrochemii Plock “Wisla”. To, ze akurat teraz tak wiatr zawial i przypadkowo od tygodnia, przez nastepne 5 miesiecy wpisali sobie w nazwe “Wisla” nie znaczy, ze mamy i tak nazywac. Zwlaszcza my. W lidze jest tylko jedna Wisła i tylko jeden Płock.
Przecież Wisła to ich historyczna nazwa. Dla mnie czepianie się dla samego czepiania.

Co do zbiórki to super inicjatywa. W końcu okaże się ilu osobom tak naprawdę zależy na racach. Liczę, że jak nie zbiorą wystarczająco na pokrycie kary to raz na zawsze z tym skończymy. Upadnie argument, że postronni kibice "tego chcą, bo poziom sportowy niski to trzeba nadrabiać na trybunach".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując