Wehrmacht napisał(a):

|
A mnie nigdy nie przestanie zadziwiac nazywanie Petro-Orlenu-Petrochemii Plock âWislaâ. To, ze akurat teraz tak wiatr zawial i przypadkowo od tygodnia, przez nastepne 5 miesiecy wpisali sobie w nazwe âWislaâ nie znaczy, ze mamy i tak nazywac. Zwlaszcza my. W lidze jest tylko jedna Wisła i tylko jeden Płock.
|
Przecież Wisła to ich historyczna nazwa. Dla mnie czepianie się dla samego czepiania.
Co do zbiórki to super inicjatywa. W końcu okaże się ilu osobom tak naprawdę zależy na racach. Liczę, że jak nie zbiorą wystarczająco na pokrycie kary to raz na zawsze z tym skończymy. Upadnie argument, że postronni kibice "tego chcą, bo poziom sportowy niski to trzeba nadrabiać na trybunach".