Wehrmacht napisał(a):

|
Serio, wtedy sie az troche zestresowalem, ze to moze pier*olnac i zlecimy na tych VIPów xD jacys architekci, inzynierowie tutaj? Czy takie cos jest normalne i bezpieczne? Tak z ciekawosci pytam, bo pierwszy raz az tak to bylo czuc.
|
Inżynierem nie jestem ale budynki mają zdolność do "ruszania: się aby zamortyzować np skakanie. Wieżowce mające po 100 metrów wysokości potrafią się wyginać kilka metrów ze względu na wiatr
PS AVE WISŁA