Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 01.04.2019, 12:37
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Serio, wtedy sie az troche zestresowalem, ze to moze pier*olnac i zlecimy na tych VIPów xD jacys architekci, inzynierowie tutaj? Czy takie cos jest normalne i bezpieczne? Tak z ciekawosci pytam, bo pierwszy raz az tak to bylo czuc.
Inżynierem nie jestem ale budynki mają zdolność do "ruszania: się aby zamortyzować np skakanie. Wieżowce mające po 100 metrów wysokości potrafią się wyginać kilka metrów ze względu na wiatr

PS AVE WISŁA
Odpowiedz cytując