Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1253
Stary 01.04.2019, 12:22
czemu na ziemie , wiadomo jak jest , ale jesli mistrza aktualnego jedziemy cztery do jaja, to dlaczego nie mielibysmy odrobić tych kilka pkt do Lechii ?

puchary to inna bajka, wiadomo że skończymy w sierpniu , "nie ma już słabych drużyn"
Odpowiedz cytując