Arek95 napisał(a):

|
Jeżeli UW szczerze sama od siebie wyszła inicjatywą uzbierania kasy to i tak szacunek dla nich, bo kiedyś to ani złotówki by nie dołożyli do tego, a na meczu z Piastem zamknięte C a na całym stadionie do puszki by zbierali na "oprawy". Natomiast jeśli to żart na prima aprilis... to mega słaby...
|
Jak efektownie rozbiję Ci szybę w samochodzie i wystawie zbiórke na zrzutka.pl to też będę miał ten szacunek?