Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 01.04.2019, 12:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Myślisz że uzbierają?
W sumie może lepiej żeby dalej strajkowali i nie generowali swoim wodogłowiem długów kiedy klub stoi nad przepaścią.
Jeżeli UW szczerze sama od siebie wyszła inicjatywą uzbierania kasy to i tak szacunek dla nich, bo kiedyś to ani złotówki by nie dołożyli do tego, a na meczu z Piastem zamknięte C a na całym stadionie do puszki by zbierali na "oprawy". Natomiast jeśli to żart na prima aprilis... to mega słaby...
Odpowiedz cytując