taka informacja na fb UW:
Ultra Wisła napisał(a):
W trosce o dobro klubu zostanie przeprowadzona przez nas zbiórka na pokrycie kary od Komisji Ligi.
Odbędzie się ona na platformie zrzutka.pl a wpłaty będą trafiać bezpośrednio na konto klubu.
Więcej informacji podamy w momencie poznania wysokości kary.
AVE WISŁA
|