Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 01.04.2019, 12:00
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Nic nie znaczące i nic nie wnoszące ciekawostki:
Prawie 1/4 straconych goli przez lidera i wicelidera ligi to Nasze dzieło

W tym sezonie dwa zespoły strzeliły warszawiakom po 4 gole: Wisła i Wisła.

Pasiaste przegrały w tym roku dwa mecze: z Wisłą i z Wisłą.
A mnie nigdy nie przestanie zadziwiac nazywanie Petro-Orlenu-Petrochemii Plock “Wisla”. To, ze akurat teraz tak wiatr zawial i przypadkowo od tygodnia, przez nastepne 5 miesiecy wpisali sobie w nazwe “Wisla” nie znaczy, ze mamy i tak nazywac. Zwlaszcza my. W lidze jest tylko jedna Wisła i tylko jeden Płock.
Odpowiedz cytując