PSYCHOLTSW napisał(a):

tylko trzeba mieć plan B, bo Savicević czy Basha są ludźmi i mogą dostać kartki albo mieć kontuzję (tfu, tfu). Stolar pewnie już o tym myśli. także w lecie 2-3 wzmocnienia i będzie bogato
|
najwiekszym wzmocnieniem to bedzie utrzymanie składu , bo z taka grą to możemy nie mieć na konkurencyjne kontrakty jak sie inne kluby zgłoszą po chłopaków
wiem że Stolar jest cudotwórcą , bo miało nie być życia po Carlitosie , ale jednak był jeszcze Zdenek i Jezus , a jak ta dwójka odeszła to Krzysiu i Marko , ale jak i tych zabraknie to już nie ma fizycznie kto odpalać