Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 01.04.2019, 10:25
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Regan jest znacznie lepiej

https://twitter.com/kurskipl/status/...573664768?s=21
Szkolnikowski napisał, że 1,2

Swoją drogą dziś jest prima aprilis

Kurski pisząc, że pierwszy hit od 24 lat w TVP się myli. Z tego co pamiętam, w 2013 co ostatni raz u nas Legia przegrała, też było w TVP
Ostatnio edytowane przez regan : 01.04.2019 o godz. 10:34.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując