Powtorze po raz ktorys: Dac panu trenerowi Maciejowi Stolarczykowi konrakt Stawowego

na 5-10 lat, in blanco. Nie pamietam kiedy ostatnio widzialem w polskiej lidze czlowieka, do ktorego tak bardzo pasowaloby slowo TRENER. To nie Kasperczak, ktory w sumie nie wiadomo co umial, bo mial samograja. Drugi raz w ciagu 9 miesiecy OD ZERA zbudowal najlepiej grajaca druzyne w tym kraju. I to z jakich zawodnikow... z calym szacunkiem do Krzysia Drzazgi czy Marko Kolara. Kilka tygodni temu bylem wrecz pewien 0 ptk w tych 3 meczach i masakrycznej walki o utrzymanie. A mamy 9 i 3 zmiazdzone druzyny. Pomnik dla pana trenera i druzyny. Co za ludzie!
Druga sprawa kibice: na kilku meczach sie w zyciu bylo, ale wg mojego osobistego odczucia wczorajszy mecz byl absolutnie jesli nie najlepszym, to top 3 w zyciu. Takiego dopingu i np. buczenia i gwizdania przy wolnym Carlitosa TO W ZYCIU nie slyszalem/widzialem. Siedzialem na gornym H i przy podskakiwaniu i spiewie calej trybuny legła warszawa, to trybuna zaczela sie chwiac/trzasc (?) jak most gdy zolnierze ida przez niego rownym krokiem. Serio, wtedy sie az troche zestresowalem, ze to moze pier*olnac i zlecimy na tych VIPów xD jacys architekci, inzynierowie tutaj? Czy takie cos jest normalne i bezpieczne? Tak z ciekawosci pytam, bo pierwszy raz az tak to bylo czuc.
Gdybym musial zaplacic za wstep na ten mecz 1000zl, jak Boga kocham, nie zalowalbym po czyms takim. MISTRZOSTWO SWIATA. Brawo panie trenerze, brawo druzyna, brawo kibice, Ultra Wisla i gniazdowy.
PS. W calej beczce miodu jest lyzka dziegciu oczywiscie... race. Jesli zamkna nam za to trybune na Piasta, to inaczej niz slowem kretynizm sie tego nie bedzie dalo opisac. O karze finansowej dla klubu, dla ktorgo skladalo sie 30 innych malych klubow, i ktora pewnie zakreci sie w okolicy wysokosci tych skladek, to az rece opadaja podczas pisania.