Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
malaparte
Member
Od: 05.2011
Offline
#
98
01.04.2019, 09:36
jesień średniowiecza to zrobili złodzieje i handlarze narkotyków z WS "swojemu" klubowi... śmiem twierdzić że Wisła tak naprawdę przegrała ten mecz a być może i całe starcie z kibolami...
malaparte
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do malaparte
Znajdź inne posty napisane przez malaparte