Wyświetl pojedynczy post
maciekTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 01.04.2019, 00:55
A ja myślę że gwizdy jak najbardziej były na miejscu.
- wpisywały się w atmosferę
- mam wrażenie że miał nogi z waty (muszę jeszcze powtórkę na spokojnie zobaczyć)
- najważniejsze- opuścił klub w bardzo nieelegancki sposób, od razu zaczął się wypowiadać o tym jak od zawsze chciał grać dla Legii i zmusił Wisłę do niekorzystnego transferu przez co stracił cały szacunek na który ciężko pracował.
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
Odpowiedz cytując