Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
maciekTSW
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Krk
Offline
#
88
01.04.2019, 00:55
A ja myślę że gwizdy jak najbardziej były na miejscu.
- wpisywały się w atmosferę
- mam wrażenie że miał nogi z waty (muszę jeszcze powtórkę na spokojnie zobaczyć)
- najważniejsze- opuścił klub w bardzo nieelegancki sposób, od razu zaczął się wypowiadać o tym jak od zawsze chciał grać dla Legii i zmusił Wisłę do niekorzystnego transferu przez co stracił cały szacunek na który ciężko pracował.
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
maciekTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekTSW
Odwiedź stronę domową użytkownika maciekTSW!
Znajdź inne posty napisane przez maciekTSW