|
Nasi dzisiaj zagrali koncert we włoskiej La Scali. Za trzy dni graję w remizie w Sosnowcu. Mam nadzieję, że mentalnie nastawią się na bitkę na stadionie, na którym wieje pustką i wiatrem. Gdybyśmy grali wszystko u siebie przy 33K bylibyśmy Mistrzem Polski.
Dzisiaj miał miejsce mecz, który ma pewno zapamiętam na długo. Gratulacje dla piłkarzy i trenerów. Mamy szczęście żyć w ciekawych czasach. Ta drużyna i sztab na prawdę mają charakter.
Osobiste odczucie: nie podobały mi się gwizdy na Carlitosa. Fanem nie jestem, ale chłop nam wygrał nie jeden mecz, w tym w pojedynkę derby. Stawianie go w jednym rzędzie z frajerami jest moim zdanie nie tegez.
Do what you mean and mean what you do.
|