Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 31.03.2019, 22:11
Brawo !!! Mecz super, a do tego widać, że mamy drużynę a nie wkłady do koszulek jak Legia. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa, a drużyny które były wykuwane w ekstremalnie niekorzystnych warunkach zazwyczaj osiągały duże rzeczy. Zobaczymy jak będzie w naszym przypadku.
Odpowiedz cytując