|
Brawo !!! Mecz super, a do tego widać, że mamy drużynę a nie wkłady do koszulek jak Legia. Jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa, a drużyny które były wykuwane w ekstremalnie niekorzystnych warunkach zazwyczaj osiągały duże rzeczy. Zobaczymy jak będzie w naszym przypadku.
|