Wyświetl pojedynczy post
styska
Junior Member
 
 
Od: 04.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 31.03.2019, 21:39
Niesamowity mecz i doping!
Rewelacyjna postawa piłkarzy, kibiców trenera!
Dla takich chwil warto żyć!

Dziękuję wszystkim dzięki, którym dane mi było przeżywać takie emocje jak dzisiaj!

Jesteście Wielcy!
Odpowiedz cytując