Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
styska
Junior Member
Od: 04.2012
Skąd: Kraków
Offline
#
82
31.03.2019, 21:39
Niesamowity mecz i doping!
Rewelacyjna postawa piłkarzy, kibiców trenera!
Dla takich chwil warto żyć!
Dziękuję wszystkim dzięki, którym dane mi było przeżywać takie emocje jak dzisiaj!
Jesteście Wielcy!
styska
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do styska
Znajdź inne posty napisane przez styska