|
Rewelacyjny mecz i wynik.
Ja tak podejrzewałem, że mamy bardzo mocną i niedocenianą drużynę.
Jakby nie problemy finansowe to bilibyśmy się o mistrzostwo, wszak wyniki zaczęły kuleć, gdy piłkarze mieli już wielomiesięczne zaległości. Ciekaw jestem czy chłopaki podtrzymają formę. Słaby początek rundy zrzucam na karb zgrania i brak sensownego środkowego pomocnika do Bashy.
Brawo Stolar.
Brawo drużyna.
Brak mi słów do opisania uczucia euforii, które mi towarzyszy. Jakby nie poprzednie derby przy kauflandzie to bym powiedział, że takich emocji nie przeżywałem bardzo dawno.
Doceńmy tą drużynę i trenera. Gramy pięknie, nasze mecze to multum pozytywnych emocji. Ten sezon w porównaniu do poprzednich jest jak przysłowiowa Chiquita do zwykłego banana. Wszystko dzięki trenerom i zawodnikom. Czapki z głów.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 31.03.2019 o godz. 21:29.
|