|
Krótko i na temat. Od lat nie byłem na lepszym meczu Wisły. Gra, doping, wynik i atmosfera - fenomenalna. Coś, co trudno będzie powtórzyć. Gardło mam tak zdarte, ze przez 2-3 dni słowa nie wypowiem, ale warto było dla każdej minuty.
Dla takich chwil warto kibicować i przychodzić na stadion. Coś wspaniałego!
|