Wyświetl pojedynczy post
Szewa
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1246
Stary 31.03.2019, 21:00
Jak dla mnie faworytem do odpadnięcia z ósemki na ten moment obok Korony jest Lech. Terminarz: Pogoń, Lechia, Jagiellonia. Dwa mecze z bezpośrednimi rywalami o górną połówkę, jeden z liderem. No kurde, nawet jak się ogarną po zwolnieniu Nawałki i zaczną coś grać, to będzie im ciężko, bo wszystkie te drużyny będą szarpać z całych sił. Ciężko będzie miała też Pogoń, mecze z Lechem i Legią na wyjeździe to mimo formy tych obu drużyn nie są łatwe spotkania.

Najłatwiejszy terminarz jak dla mnie ma Zagłębie, myślę że do meczu z nami będą mieli już zaklepaną ósemkę. Możliwe że my też, ale tego jestem mniej pewny.

Tak czy inaczej myślę, że wygrana z Sosnowcem załatwi sprawę. Piękne jest to, że nasi bezpośredni rywale będą często grać ze sobą, także punkty wszyscy jeszcze potracą.

Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że to polska liga, ale obecnie trudno nie być optymistą
Odpowiedz cytując