Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1245
Stary 31.03.2019, 20:55
Po dzisiejszym meczu apetyty rosną....

Trudno nie mierzyć w puchary z taką grą. W tej chwili gramy najbardziej efektowną piłkę w Polsce. Jeśli nie najlepszą, to na pewno najbardziej atrakcyjną dla oka.

W Sosnowcu mam nadzieję będą trzy punkty, Zagłębie traci masę bramek a my mnóstwo strzelamy. Nawet jak oni coś nas ugryzą, to powinno skończyć się np. tak jak z sąsiadką.

Dużo osób boi się meczu z Piastem, ale wydaje mi się, że może też przesadnie. Sprawdziłem jak sobie radzą na wyjeździe z drużynami lepszymi bądź będącymi chwilowo w formie. Generalnie - mizeria. Przegrana z Legią. Przegrana z Cracovią. Przegrana z Lechią. Remis z Lubinem. Punktują superregularnie ze słabszymi drużynami, z mocnymi nie mają argumentów. Lechia ostatnio wypunktowała ich po profesorsku.

Jednym słowem - duża, duża szansa na kolejne 6 punktów i podpięcie się w okolice strefy pucharowej.
Odpowiedz cytując