Brak mi słow ,cos pieknego ,najlepszy mecz na jakim bylem od dawien dawna,atmosfera doping,cudo.
Panowie Pilkarze,Panie Trenerze Macieju pokazaliscie dzis jak sie gra w piłke i sklepaliscie dzis Legie niemilosiernie.Naprawde czuc moc w tym zespole.
Az szkoda bylo ze stadionu wychodzic zeby jeszcze chwile nacieszyc sie tym sukcesem.na A23 doping byl dobry

Chlopaki nie płaczą

tez roz,jebalo system
