Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
filipowski
Member
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków
Offline
#
62
31.03.2019, 20:02
Ta drużyna jest niesamowita,będzie co wspominać przez najbliższe lata.Mega doping (jeden z najlepszych w ostatnich latach).Nie wiem jak skończy się ten sezon,ale po takim meczu i po wygranych derbach,piłkarze już są zwycięzcami!
filipowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipowski
Znajdź inne posty napisane przez filipowski