Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline
#
61
31.03.2019, 20:02
Ciekawe czy w oczach wielu kibiców obecny sezon nie będzie sezonem porównywalnym do słynnego 2002/2003.
Oczywiście zachowując SKALĘ potencjału zawodników, ligi, budżetu, potrzeb i realnych oczekiwań.
Brawo Wisła!
pietruch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietruch
Znajdź inne posty napisane przez pietruch