Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 31.03.2019, 15:52
regan napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, bo w polskiej lidze najważniejszym wyznacznikiem jest to jak drużyna grała ostatni mecz a nawet kilka. Bo nie pamiętamy takich sytuacji, że ktoś wygrywał w niesamowitym stylu z niesamowitą ilością goli z liderem by na następny tydzień przegrać u siebie z outsiderem nie robiąc sztycha

Już nie wspominając ile razy jechaliśmy do nich na pożarcie a tu robiliśmy remisy lub udało się nawet raz wygrać po dobrych grach.
A u siebie jak to nie mieliśmy wygrać, bo przecież słabi byli i było benc

Lodu na głowy owieczki będzie co będzie
Od tego jest chyba forum żeby dzielić się swoją opinią? Nie wiem o co Ci chodzi. Moje przeczucia są takie, że wygramy ten mecz(jest wiele przesłanek). Patrząc twoją logiką to Legia właśnie dzisiaj przegra(zaczęła odrabiać stratę punktową do Lechii, więc najwyższa pora żeby powiększyć ten dystans ). Jakoś się tego przeciwnika w ogóle nie obawiam(oglądałem chyba 90% spotkań Legii i to jest piach totalny... nie jest to na pewno Cracovia, jeśli chodzi o poziom gry, zespołowość, itd., a Ci mieli u nas "drobne problemy" ).
Odpowiedz cytując