Od tego jest chyba forum żeby dzielić się swoją opinią? Nie wiem o co Ci chodzi. Moje przeczucia są takie, że wygramy ten mecz(jest wiele przesłanek). Patrząc twoją logiką to Legia właśnie dzisiaj przegra(zaczęła odrabiać stratę punktową do Lechii, więc najwyższa pora żeby powiększyć ten dystans

). Jakoś się tego przeciwnika w ogóle nie obawiam(oglądałem chyba 90% spotkań Legii i to jest piach totalny... nie jest to na pewno Cracovia, jeśli chodzi o poziom gry, zespołowość, itd., a Ci mieli u nas "drobne problemy"

).