Wyświetl pojedynczy post
Sky Is Over
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 31.03.2019, 15:06
Wynik nie do przewidzenia. Ale jestem przekonany, że będzie kilka bramek.
Nie zdziwi mnie jakieś 3:3/ 3:2 dla nas.
Legia gra piach, ale my też mamy swoje problemy. Zwłaszcza w obronie. Coś tam na pewno dostaną w prezencie.
Ogólnie jestem dobrej myśli, ale bramkowy remis wezmę bez narzekania.
Odpowiedz cytując