Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 31.03.2019, 14:46
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Gładkie zwycięstwo, tj. 3 : 1. Legia gra fatalnie, a dodatkowo przyjeżdża bez trenera(a pełniący funkcję ma na pieńku z kilkoma piłkarzami). Dodatkowo na bramce pewnie Cierzniak, czyli jeden z największych, bramkarskich parodystów w ekstraklapie.
Pewnie, bo w polskiej lidze najważniejszym wyznacznikiem jest to jak drużyna grała ostatni mecz a nawet kilka. Bo nie pamiętamy takich sytuacji, że ktoś wygrywał w niesamowitym stylu z niesamowitą ilością goli z liderem by na następny tydzień przegrać u siebie z outsiderem nie robiąc sztycha

Już nie wspominając ile razy jechaliśmy do nich na pożarcie a tu robiliśmy remisy lub udało się nawet raz wygrać po dobrych grach.
A u siebie jak to nie mieliśmy wygrać, bo przecież słabi byli i było benc

Lodu na głowy owieczki będzie co będzie

Coglin napisał(a):Wyświetl post
Wygramy 3:0.
Nie przegramy, to uszanuję wynik i będę zadowolony
Ostatnio edytowane przez regan : 31.03.2019 o godz. 14:49.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując