Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rybka88
Junior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13712
Stary 29.03.2019, 20:23
Hej mam pytanie apropo sektora F. Posiadam karnet na F24 a żona na F12 jak to wyglada po przejsciu przez bramki moge poruszac sie po calej trybunie? chodzi mi przedewszystkim o czas przed rozpoczeciem meczu
Odpowiedz cytując