Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rybka88
Junior Member
Od: 12.2007
Offline
#
13712
29.03.2019, 20:23
Hej
mam pytanie apropo sektora F. Posiadam karnet na F24 a żona na F12 jak to wyglada po przejsciu przez bramki moge poruszac sie po calej trybunie? chodzi mi przedewszystkim o czas przed rozpoczeciem meczu
rybka88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rybka88
Znajdź inne posty napisane przez rybka88