Now napisał(a):

|
Hahaha, dobra przychodzi gościu z kasą, kupuje klub i nim rządzi. TVN robi materiał że na stadionie wisi flaga Wisła Sharks i co wtedy? Biznesmen bankrutuje bo o nim paralityk zrobił materiał że ten dał wywiesić flagę haha. Klub nie był na skraju upadku bo wisiała flaga WSH czy dlatego że paralityk zrobił materiał tylko dlatego że jakaś tępa baba zajebała hajs z innymi osobami ( WSH to ponad 100 osób a nie te 5 czy 10 co było w to wszystko zamieszane). Właściciel który byłby wstanie kupić klub i go utrzymać mógłby kupić cały tvn i go usunąć a nie przejmować się co napisze jakiś paralityk w okularach
|
A skąd Ty możesz wiedzieć ile osób z WSH było bezpośrednio zamieszane w wyjmowanie pieniędzy z kasy klubu? Było mega dużo dziwnych umów z nieznanymi podmiotami? Skoro WSH to ponad 100 osób to dlaczego na ten przykład 200 osób nie miało by dostawać kasy za ubicie kilku parchatych na ulicach? Skąd to możesz wiedzieć? Albo sam brałeś kasę i teraz się tym "chwalisz" albo chcesz popierać patologię która doprowadziła do takiego stanu rzeczy jaki był jeszcze w grudniu bo nie podobają Ci się działania obecnych zarządców.
Ostatnie napisane przez Ciebie zdanie to tylko pokazanie niskiego poziomu IQ. Dlaczego ktoś kto ma dużo kasy i kupi np. Wisłę ma kupić TVN i go rozwiązać? Bo ktoś się na ulicy krzywo popatrzył/ Bo ktoś coś o nim napisał?
ŻADEN normalny biznesmen takiego czegoś nie zrobi bo używa czasem mózgu! Niestety jak widać nie wszyscy to potrafią...
Podsumowując krótko i na temat... Polecam barana o ścianę. Ewentualnie kontakt z lekarzem lub farmaceutą.