|
Hahaha, dobra przychodzi gościu z kasą, kupuje klub i nim rządzi. TVN robi materiał że na stadionie wisi flaga Wisła Sharks i co wtedy? Biznesmen bankrutuje bo o nim paralityk zrobił materiał że ten dał wywiesić flagę haha. Klub nie był na skraju upadku bo wisiała flaga WSH czy dlatego że paralityk zrobił materiał tylko dlatego że jakaś tępa baba zajebała hajs z innymi osobami ( WSH to ponad 100 osób a nie te 5 czy 10 co było w to wszystko zamieszane). Właściciel który byłby wstanie kupić klub i go utrzymać mógłby kupić cały tvn i go usunąć a nie przejmować się co napisze jakiś paralityk w okularach
Ostatnio edytowane przez Now : 29.03.2019 o godz. 15:04.
|